Články na téma Tiskové zprávy

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Zobrazeno 12 článků. Stránka 1 z 2.

Adobe Creative Future, rozhovor s Jasonem Levinem z Adobe

20.5.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 1

Adobe s označením CS 5.5 je zaměřeno na dvě oblasti. Na web a video, Evangelistou videa je Jason Levine, který také tuto oblast prezentoval na Adobe creative Future. I s ním vám předkládáme rozhovor a video v plném znění.

Adobe Creative Future, rozhovor s Gregem Rewisem z Adobe

13.5.2011 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

V rámci semináře Adobe Creative Future, který se uskutečnil 5. května v Praze, jsme se sešli ke krátkému neformálnímu rozhovoru v Gregem Rewisem z Adobe. V rozhovoru jsme probrali mnoho zajímavého, od jeho vlastní práce až k nové verzi Adobe CS5.5 pro web a také o to, zda je lepší Flash nebo HTML5.

Zahájen prodej českých verzí CS3

6.6.2007 · Autor: Michal Horák · Přidat komentář

Nové verze v českém jazyce jsou uvedeny do prodeje. Stále je možné objednávat upgrady na balíky CS3 Design a Web se slevou 20% oproti běžné ceně. Tato nabídka je velice zajímavá pro majitele stávajících verzí CreativeSuite - Standard i Premium ! Při zakoupení těchto upgradů s 20% slevou obdrží zákazník přímo upgrade na novu verzi CS3 ( více na stránkách Promoakce CS3 ). Nabídka je platná pouze do doprodání zásob.

Zahájení prodeje anglických verzí CS3

23.4.2007 · Autor: Michal Horák · Přidat komentář

Nové verze ohlášených produktů v anglickém jazyce byly uvedeny do prodeje. Jedná se o následující produkty - CreativeSuite 3 Web Standard a Premium, CreativeSuite3 Design Standard a Premium, Flash Professional CS3, Dreamweaver CS3, Fireworks CS3, Contribute CS3, Photoshop CS3, Photoshop Extended CS3, Illustrator CS3, InDesign CS3. Ceny nových verzí naleznete v tomto našem intenetovém obchodě v sekci Adobe/Macromedia . Nové verze v češtině budou uvedeny do prodeje na přelomu května a června, do té doby je možno využít speciálních slev pro majitele starších produktů.

Adobe uvádí Creative Suite CS3

26.3.2007 · Autor: Obchodní oddělení · Počet komentářů: 4

Společnost Adobe ohlásila největší upgrade v historii firmy - nové produkty a kolekce produktů pod společným označením Creative Suite 3.

Photoshop je online!

20.12.2006 · Autor: Ondřej Brichta · Přidat komentář

Podívejte se na další ukázku z online aplikací vytvořených ve Flexu. Tentokrát se jedná o simulaci Photoshopu.

Adobe dnes uvolní beta verzi Photoshopu CS3

15.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Počet komentářů: 1

Firma Adobe na dnešní den nachystala uvolnění beta verze programu Adobe Photoshop CS3, který přijde na trh v roce 2007. Zákazníci tak dostanou jedinečnou možnost otestovat nové funkce produktu. K dispozici bude také verze optimalizovaná pro počítače Apple s procesrory intel.

Adobe Reader 8 k dispozici

8.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Bezplatně šířený Adobe Reader umožňuje lepší přizpůsobení, zjednodušuje důvěryhodné interakce s PDF a usnadňuje spolupráci přes web.

Adobe SoundBooth beta

27.10.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Adobe uvádí veřejnou beta verzi aplikace Soundbooth pro Macintosh na Intelu a Windows. Nové audio řešení pro tvůrčí profesionály poskytuje výkonné možnosti transformací zvuku v pracovních postupech pro web a video

Adobe Digital Editions

26.10.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Adobe představila beta verzi nové internetové aplikace RIA (Rich Internet Application) založené na Adobe Flash pro správu e-knih a dalších digitálních publikací

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Stránka 1 z 2.

Přihlášení uživatele